0-800-50-02-02 безкоштовна гаряча лінія
Головна Новини Влітку бережіть від злочинних посягань себе та свої прикраси

Влітку бережіть від злочинних посягань себе та свої прикраси

Новини 22.12.2019 16:00

Влітку найчастіше в поле зору грабіжників потрапляють жінки, точніше їх прикраси. Сяючі на сонці ланцюжки, сережки та браслети – легка здобич для зловмисників. Так, днями до чергової частини Ленінського райвідділу міліції звернулась 77-річна пенсіонерка. Жінка повідомила, що вдень біля одного з будинків до неї підбіг невідомий чоловік та зірвав з шиї золотий ланцюжок.

Співробітники міліції затримали 25-річного миколаївця, який зізнався у скоєнні ще ряду аналогічних злочинів на території Ленінського району. Раніше затриманий вже потрапляв у поле зору правоохоронних органів та був засуджений за скоєння пограбування.

Наразі слідчим відділенням Ленінського РВ ММУ УМВС України в Миколаївській області порушено кримінальну справу за ч.2 ст. 186 КК України («Грабіж»). Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

Шановні жінки! Щоб не стати жертвою грабіжника, рекомендуємо Вам дотримуватися наступних порад: - не носіть на тілі відкрито золоті прикраси; - не знайомтесь на вулиці з випадковими людьми; - якщо на вулиці Вас переслідує незнайома людина, швидше йдіть до багатолюдного місця, наприклад, магазину, бару, офісу тощо; - повертаючись додому пізно, намагайтесь уникати темних вулиць, алей парків, неосвітлених майданчиків. Зателефонуйте родичам, щоб зустріли Вас.

ГЗГ ММУ УМВС України в Миколаївській області