0-800-50-02-02 безкоштовна гаряча лінія
Головна Новини Мобільні шахраї продовжують ошукувати літніх людей

Мобільні шахраї продовжують ошукувати літніх людей

Новини 22.12.2019 14:35

Людям притаманно думати, що неприємності відбуваються виключно з іншими. Ось це і є першою умовою для успішної «роботи» шахраїв. Засуджувати потерпілих важко, тому що шахраї добре розуміються на психології людей, і здатні на все заради досягнення своєї мети.

До правоохоронців Первомайського району почали звертатися місцеві мешканці з повідомленнями про те, що відносно них скоєно шахрайські дії. А полягало шахрайство у тому, що зловмисники телефонують на мобільний телефон родичам, у переважній більшості батькам, відрекомендовуються співробітниками міліції та повідомляють, що син або дочка знаходяться у міліції за скоєння того чи іншого нібито проступку, і, щоб допомогти у вирішенні даного питання, необхідно надати певну суму грошей. Як правило,кошти необхідно було перерахувати через мобільний термінал на вказаний номер телефону. Звісно, що після отримання грошей, наданий номер телефону не відповідав.

Так, до чергової частини Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області із заявою звернулась 77-річна пенсіонерка про те, що близько 01:45 години ночі невідомий зателефонував на її мобільний телефон та вищезазначеним шляхом, під приводом допомоги у визволенні її сина з міліції, заволодів грошима матері в сумі майже 6 тисяч гривень.

Шановні мешканці міста та району! Будьте обачними, не довіряйте незнайомим людям. Проведіть бесіди з Вашими рідними та близькими, які залишаються самі в будинках, розкажіть батькам, людям похилого віку про випадки шахрайства в місті. У випадку виявлення подібних фактів, звертайтесь до чергової частини Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області особисто та за телефонами 102, (05161)4-22-02, 4-24-23.

Надія Шуєнко, помічник начальника Первомайського МВ УМВС України в Миколаївській області по взаємодії з громадськістю та ЗМІ